Czas, koszt i sposoby dostawy

Zakupiony towar wysyłamy następnego dnia po otrzymaniu zapłaty lub jeszcze tego samego dnia, jeśli zapłata wpłynęła do godziny 12:00 (dotyczy dni roboczych - bez sobót, niedziel i świąt). Podany czas dostawy nie jest gwarantowany, ale przewidywany i w 99% przypadków jest zgodny z deklarowanym.

DOSTAWA DO PUNKTÓW

  • InPost Paczkomat 13,55 zł. z dostawą zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu, (czas na odbiór: 48h od chwili umieszczenia w paczkomacie)
  • Punkty Pocztex 12,98 zł. z dostawą zwykle w dwa dni robocze po nadaniu, (czas na odbiór uzależniony od wybranego punktu): 
W punktach odbioru: (placówki pocztowe, sklepy Żabka, Biedronka, stacje paliw ORLEN, kioski Ruch, sklepy ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) przesyłka czeka 7 dni od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email, po tym terminie zostanie przekierowana do nadawcy.
W automatach paczkowych (w placówkach pocztowych oraz marketach Biedronka i Lewiatan) przesyłka czeka 3 dni w automacie od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email. Następnie czeka kolejne 4 dni w pobliskiej placówki pocztowej, do której zostaje przekierowana.

DOSTAWA KURIEREM

  • Kurier InPost koszt 15,79 zł. z dostawą zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu. Kurier podejmuje tylko jedną próbę doręczenia przesyłki.
  • Pocztex Kurier koszt 13,96 zł. z dostawą zwykle w 2 dni robocze po nadaniu. Po nieudanej próbie doręczenia, przesyłka oczekuje przez 7 dni na odbiór w placówce pocztowej. odbiorca otrzyma zawiadomienie o przekierowaniu przesyłki do placówki np. w formie elektronicznej – (SMS albo e-mail) jeśli nadawca podał jedną z tych form albo obie.

Informujemy, że nie udostępniamy możliwości odbioru osobistego zakupionych produktów w siedzibie firmy, a także nie udostępniamy płatności "za pobraniem".

Cenniki dostaw obejmują teren Polski.

Zwrot nieodebranej przesyłki jest płatny w tej samej wysokości co koszt dostawy i obciąża zamawiającego.

W dniu nadania paczki nasz sklep wysyła powiadomienie SMS i/lub e-mail z numerem paczki, taką wiadomość wysyła również przewoźnik*

Wysyłka wiadomości sms i email odbywa się na wprowadzone przez Państwa dane w formularzu zamówienia, stąd istotnym jest, by były one prawidłowe.

Ponad to przewoźnik także wysyła informację o nadania paczki

*Do powiadomienia SMS wymagane jest podanie w zamówieniu 9 cyfr polskiego numeru telefonu komórkowego, powiadomienia SMS nie otrzymają klienci, którzy wybrali paczkomat i mają lub kiedykolwiek mieli zainstalowaną aplikację powiązaną z podanym w zamówieniu numerem telefonu. Po odinstalowaniu aplikacji firmy InPost można ponownie zgłosić chęć otrzymywania powiadomień SMS pod tym adresem https://inpost.pl/powiadomienia-sms 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć