Czas, koszt i sposoby dostawy

Zakupiony towar wysyłamy następnego dnia po otrzymaniu zapłaty lub jeszcze tego samego dnia, jeśli zapłata wpłynęła do godziny 12:00 (dotyczy dni roboczych - bez sobót, niedziel i świąt). Podany czas dostawy nie jest gwarantowany, ale przewidywany i w 99% przypadków jest zgodny z deklarowanym.

DOSTAWA DO PUNKTÓW

  • InPost Paczkomat 11,99zł. z dostawą zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu, (czas na odbiór: 48h od chwili umieszczenia w paczkomacie)

DOSTAWA KURIEREM

  • Kurier InPost koszt 14,99 zł. z dostawą zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu.

Informujemy, że nie udostępniamy możliwości odbioru osobistego zakupionych produktów w siedzibie firmy, a także nie udostępniamy płatności "za pobraniem".

Cenniki dostaw obejmują teren Polski.

Zwrot nieodebranej przesyłki jest płatny w tej samej wysokości co koszt dostawy i obciąża zamawiającego.

W dniu nadania paczki nasz sklep wysyła powiadomienie SMS i e-mail z linkiem do śledzenia transportu paczki, taką wiadomość wysyła również przewoźnik*

Wysyłka wiadomości sms i email odbywa się na wprowadzone przez Państwa dane w formularzu zamówienia, stąd istotnym jest, by były one prawidłowe.

Ponad to przewoźnik także wysyła informację o nadania paczki

*Do powiadomienia SMS wymagane jest podanie w zamówieniu 9 cyfr polskiego numeru telefonu komórkowego, powiadomienia SMS nie otrzymają klienci, którzy wybrali paczkomat i mają lub kiedykolwiek mieli zainstalowaną aplikację powiązaną z podanym w zamówieniu numerem telefonu. Po odinstalowaniu aplikacji firmy InPost można ponownie zgłosić chęć otrzymywania powiadomień SMS pod tym adresem https://inpost.pl/powiadomienia-sms 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć